کتاب در حال انتشار یاد یار

یاد یار

untitled-1

عنوان کتابی است که به زودی منتشر و در اختیار شیفتگان کوی مهدوی قرار می گیرد.

غریب یکه و تنها

غریب یکه و تنـها چرا نمی آیی          صدای نالـۀ زهـرا  چرا نمی آیی

مگر هنوزهم بی کس و  یاری؟             نشان صبح دل آرا چرا نمی آیی

آنچه در این کتاب آمده، برخی از اشعار و سروده‌های این بنده‌ی ضعیف است، که در وصف مولای محبوب و عزیزتر از جانمان، حضرت مهدی علیه السلام سروده‌ام.

 از سالیان دور و از بدو دوران نوجوانی تا کنون، هر از چند گاهی، با یاد امام عزیز و یادگار الهی و تنها باقیمانده‌ی خدای جهان آفرین در زمین، حضرت مهدی علیه السلام، برخی عبارات نظم آگین، که حاکی از مکنونات قلبی‌ام بوده را منظّم نموده‌ام.

اینک، آن‌ سروده‌ها و دل‌گویه‌های منظوم خویش را به ترتیب تاریخ سروده شدن، مرتّب ساخته و در اختیار شیفتگان آن یار نازنین و امام مهربان زمان و زمین قرار می‌دهم.

امید آن دارم، که مرور این اثر ناقابل، در ایجاد فضای معنوی و مهدوی برای همگان مفید و مؤثّر اُفتد و لحظاتی نورانی و خوشی را برای آنان بوجود آورد.

از مولای  عزیزمان حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه، با تمام وجود سپاسگزارم که نامش را بر زبانم و مهرش را بر دلم جاری ساخت و سعادتِ وصف خودش را به این بنده‌‌ی بی پناه و نوکر روسیاهش عطا فرمود.

دست نیاز خویش را به درگاه بی نیاز خالق بی همتایمان می‌گشاییم و عاجزانه، ظهور پر سرور راحت جان‌ها و عزیز زهرا (س) را مسئلت می‌نماییم و از عمق وجودمان فریاد بر می‌آوریم:

أللهمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفرَجَ وَ العافیةَ وَ النَّصر.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. مهندس

    بي صبرانه منتظر خواندن اين اشعار زيبا هستم.آنچه از دل برآيد لاجرم بر دل نشيند.
    يك پيشنهادي هم كه دارم اگر ميشه كم كم كتابهاي خودتون رو به صورت صوتي در بياريد.مثلا همين كتاب اشعار ميشه با كيفيت بالا ضبط بشه تا بتونيم در فضاهاي مختلفي با طنين صداي دلنشين خودتون يا گويندگان توانا بهره ببريم.الان كتاب صوتي كاربردي تر از كتاب به معناي واقعيش هست.
    با تشكر .اميدوارم .زير سايه ي امام عصر (عليه السلام)موفق و پيروز باشيد.التماس دعا

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *