اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۰

کتاب در حال انتشار یاد یار

یاد یار

untitled-1

عنوان کتابی است که به زودی منتشر و در اختیار شیفتگان کوی مهدوی قرار می گیرد.

غریب یکه و تنها

غریب یکه و تنـها چرا نمی آیی          صدای نالـۀ زهـرا  چرا نمی آیی

مگر هنوزهم بی کس و  یاری؟             نشان صبح دل آرا چرا نمی آیی

آنچه در این کتاب آمده، برخی از اشعار و سروده‌های این بنده‌ی ضعیف است، که در وصف مولای محبوب و عزیزتر از جانمان، حضرت مهدی علیه السلام سروده‌ام.

 از سالیان دور و از بدو دوران نوجوانی تا کنون، هر از چند گاهی، با یاد امام عزیز و یادگار الهی و تنها باقیمانده‌ی خدای جهان آفرین در زمین، حضرت مهدی علیه السلام، برخی عبارات نظم آگین، که حاکی از مکنونات قلبی‌ام بوده را منظّم نموده‌ام.

اینک، آن‌ سروده‌ها و دل‌گویه‌های منظوم خویش را به ترتیب تاریخ سروده شدن، مرتّب ساخته و در اختیار شیفتگان آن یار نازنین و امام مهربان زمان و زمین قرار می‌دهم.

امید آن دارم، که مرور این اثر ناقابل، در ایجاد فضای معنوی و مهدوی برای همگان مفید و مؤثّر اُفتد و لحظاتی نورانی و خوشی را برای آنان بوجود آورد.

از مولای  عزیزمان حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه، با تمام وجود سپاسگزارم که نامش را بر زبانم و مهرش را بر دلم جاری ساخت و سعادتِ وصف خودش را به این بنده‌‌ی بی پناه و نوکر روسیاهش عطا فرمود.

دست نیاز خویش را به درگاه بی نیاز خالق بی همتایمان می‌گشاییم و عاجزانه، ظهور پر سرور راحت جان‌ها و عزیز زهرا (س) را مسئلت می‌نماییم و از عمق وجودمان فریاد بر می‌آوریم:

أللهمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفرَجَ وَ العافیةَ وَ النَّصر.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *