کتاب در حال انتشار یاد یار

یاد یار

untitled-1

عنوان کتابی است که به زودی منتشر و در اختیار شیفتگان کوی مهدوی قرار می گیرد.

غریب یکه و تنها

غریب یکه و تنـها چرا نمی آیی          صدای نالـۀ زهـرا  چرا نمی آیی

مگر هنوزهم بی کس و  یاری؟             نشان صبح دل آرا چرا نمی آیی

آنچه در این کتاب آمده، برخی از اشعار و سروده‌های این بنده‌ی ضعیف است، که در وصف مولای محبوب و عزیزتر از جانمان، حضرت مهدی علیه السلام سروده‌ام.

 از سالیان دور و از بدو دوران نوجوانی تا کنون، هر از چند گاهی، با یاد امام عزیز و یادگار الهی و تنها باقیمانده‌ی خدای جهان آفرین در زمین، حضرت مهدی علیه السلام، برخی عبارات نظم آگین، که حاکی از مکنونات قلبی‌ام بوده را منظّم نموده‌ام.

اینک، آن‌ سروده‌ها و دل‌گویه‌های منظوم خویش را به ترتیب تاریخ سروده شدن، مرتّب ساخته و در اختیار شیفتگان آن یار نازنین و امام مهربان زمان و زمین قرار می‌دهم.

امید آن دارم، که مرور این اثر ناقابل، در ایجاد فضای معنوی و مهدوی برای همگان مفید و مؤثّر اُفتد و لحظاتی نورانی و خوشی را برای آنان بوجود آورد.

از مولای  عزیزمان حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه، با تمام وجود سپاسگزارم که نامش را بر زبانم و مهرش را بر دلم جاری ساخت و سعادتِ وصف خودش را به این بنده‌‌ی بی پناه و نوکر روسیاهش عطا فرمود.

دست نیاز خویش را به درگاه بی نیاز خالق بی همتایمان می‌گشاییم و عاجزانه، ظهور پر سرور راحت جان‌ها و عزیز زهرا (س) را مسئلت می‌نماییم و از عمق وجودمان فریاد بر می‌آوریم:

أللهمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفرَجَ وَ العافیهَ وَ النَّصر.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. مهندس

    بی صبرانه منتظر خواندن این اشعار زیبا هستم.آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند.
    یک پیشنهادی هم که دارم اگر میشه کم کم کتابهای خودتون رو به صورت صوتی در بیارید.مثلا همین کتاب اشعار میشه با کیفیت بالا ضبط بشه تا بتونیم در فضاهای مختلفی با طنین صدای دلنشین خودتون یا گویندگان توانا بهره ببریم.الان کتاب صوتی کاربردی تر از کتاب به معنای واقعیش هست.
    با تشکر .امیدوارم .زیر سایه ی امام عصر (علیه السلام)موفق و پیروز باشید.التماس دعا

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *